Чи є базою нарахування єдиного внеску виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період?

Відповідно до частини сьомої ст. 7 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI«Про,збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями не нараховується єдиний внесок на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

...

Відділ взаємодії з громадськістю та масово-
роз ’яснювальної роботи
інформаційно-комунікаційного управління Головного
управління Міндоходів у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *