Декларування валютних цінностей, доходів та майна по-новому

Мінфін прийняв наказ від 24.05.2017 № 524 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 грудня 1995 року N 207».

Згідно з внесеними змінами, декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності за наведеною формою в Національному банку України та в державних податкових інспекціях за місцем знаходження суб’єктів підприємницької діяльності (раніше- в регіональних відділеннях Національного банку України).

...

Крім цього, виключено пункт, згідно з яким про проведення декларування регіональними відділеннями Національного банку України і державними податковими інспекціями суб’єктам підприємницької діяльності на їх звернення видається довідка встановленої форми.

Отже, довідка про проведення декларування в регіональних відділеннях Національного банку України та державних податкових інспекціях більше не є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *