Где как зарегистрироваться переселенцам из Крыма и Востока Украины

Мін’юст нагадав, що проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька і Луганська області, здійснюється:

  • держреєстраторами реєстраційних служб у Кіровоградській, Полтавській, Сумській та Черкаській областях (конкретний перелік затверджено наказом Мін’юсту від 15.08.2014 № 1355/5);
  • держреєстраторами реєстраційних служб у Донецькій і Луганській областях (по можливості).
...

Що ж до реєстрації місця проживання/знаходження фізосіб на території Донецької і Луганської областей, то її здійснюють територіальні підрозділи Державної міграційної служби за заявою особи або його законного представника. При цьому разом із заявою встановленого зразка подаються документи, що, зокрема, підтверджують право на проживання, перебування або постановки на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування і соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких вказується під час реєстрації. Реєстрація місця проживання/місцезнаходження фізичних осіб здійснюється в день надання заявником необхідних документів.

Реєстрація місця проживання/знаходження переселенців із Криму, зони АТО, розміщених у санаторно-курортних, оздоровчих установах, гуртожитках, які є державною власністю, здійснюється за адресами відповідних установ. Це можливо лише за умови надання визначених законом підтвердних документів (у тому числі письмового розпорядження відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, до сфери управління якого відноситься заклад, про надання згоди на реєстрацію).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *