Головний бухгалтер звільнився і його посада деякий час вакантна: як поставити ЕЦП

ДФСУ відповіла на питання, як заповнюється поле «Головний бухгалтер» при поданні податкової звітності в електронному вигляді, якщо головбух звільнився і його посада деякий час вакантна.

При зміні в облікових даних платника податків щодо осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського або податкового обліку, необхідно:

...

– протягом 10 днів з дня виникнення змін подати до ДФСУ реєстраційну заяву за ф. № 1-ОПП з позначкою «Зміни» з відомостями про осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського (податкового) обліку;

– до подання наступної електронної звітності скасувати посилений сертифікат відкритого ключа, отриманий на головного бухгалтера, посада якого є вакантною.

Для відміни сертифіката ключа заявник подає до АЦСК ІСД Міндоходів або окремий пункт реєстрації письмову заяву встановленого зразка, завірене його особистим підписом. Якщо заявником є юридична особа, заява засвідчується підписом уповноваженого представника та печаткою юрособи.

До призначення нового головного бухгалтера електронні цифрові підписи посадових осіб платника податків накладатимуться в такому порядку: першим – ЕЦП керівника, другим – ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *