Как предоставляются творческие отпуска?

Як надаються творчі відпустки?

Відповідь: Творчі відпустки надаються працівникам для завершення дисертаційних робіт на присвоєння наукового ступеню, для написання підручників, монографій, довідників та ін. (ст. 77 КЗпП, ст. 16 Закону про відпустки, п. 1 Порядку № 45).

Творча відпустка надається нарівні з іншими законодавчо передбаченими видами відпусток. На період творчої відпустки за працівниками зберігається місце роботи і заробітна плата (пункти 4 і 5 Порядку № 45).

...

Тривалість творчої відпустки залежить від підстав для її надання (пункти 2 і 3 Порядку № 45).

Творча відпустка для закінчення дисертації надається на підставі заяви працівника і отриманої у встановленому порядку рекомендації вченої ради про доцільність надання відпустки здобувачеві наукового ступеню (п. 2 Порядку № 45).

Творча відпустка для написання підручників і наукових праць надається на підставі заяви працівника і довідки видавництва про включення такого твору в план випуску видань на поточний рік (п. 3 Порядку № 45).

Надання творчої відпустки оформляється наказом роботодавця.

Резюме:

Творчі відпустки надаються працівникам для завершення дисертаційних робіт на присвоєння наукового ступеню, для написання підручників, монографій, довідників та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *