Каков порядок принятия решения о назначении пособия по временной нетрудоспособности комиссией (уполномоченным) по социальному страхованию предприятия?

Який порядок прийняття рішення про призначення допомоги з тимчасової непрацездатності комісією (уповноваженим) з соціального страхування підприємства?

...

Відповідь: Після пред’явлення лікарняного за основним місцем роботи (а за необхідності – також і документів, які підтверджують право на пільгу, передбачену абз. 5 ст. 37 Закону України « Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і витратами, обумовленими похованням» від 18.01.2001 р. N 2240-III (далі – Закон N 2240)) не пізніше 10 днів повинно бути ухвалено рішення про призначення допомоги або про відмову в її наданні. Підстави для відмови наведено в ст. 36 Закону N 2240. Рішення може бути оскаржено працівником протягом 5 днів шляхом звернення до робочого органу відділення Фонду за місцем взяття підприємства на облік. 

Таке рішення ухвалюється спеціальною комісією або уповноваженим із соціального страхування, порядок функціонування яких на підприємстві регламентується відповідним Положенням, затвердженим наказом Фонду від 23.06.2008 р. N 25. 

Рішення комісії (уповноваженого) оформляється Протоколом, який є підставою для розрахунку сум допомоги.

Резюме: Підставою для розрахунку сум оплати лікарняного є Протокол комісії або уповноваженого з соціального страхування.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *