Какие суды будут рассматривать админдела, переданные из зоны АТО

ВАСУ нагадав про зміну з 02.09.2014 територіальної підсудності судових справ, підсудних розташованим у районі проведення АТО адміністративним судам.

Відтак розгляд адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення АТО, нині здійснюється:

  • Запорізьким окружним адміністративним судом — адміністративних справ, підсудних Донецькому окружному адміністративному суду;
...
  • Харківським окружним адміністративним судом — адміністративних справ, підсудних Луганському окружному адміністративному суду;
  • Харківським апеляційним адміністративним судом — адміністративних справ, що підлягають перегляду в апеляційному порядку Донецьким апеляційним адміністративним судом.

Аналогічно встановлюється підсудність справ, розгляд яких не закінчено і які перебувають у провадженні місцевих, апеляційних судів, розташованих у районі проведення АТО. Такі справи передаються відповідним судам протягом 10 робочих днів з дня прийняття розпорядження головою відповідного вищого спеціалізованого суду.

У разі ж неможливості передачі матеріалів справи відповідно до встановленої підсудності вчинення необхідних процесуальних дій здійснюється за документами і матеріалами, поданими учасниками судового процесу. Але обов’язково за умови, що такі документи та матеріали є достатніми для ухвалення відповідного судового рішення.

Лист ВАСУ від 03.11.2014 № 1493/2/2/14-14

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *