Каким образом перечисляется военный сбор крупным налогоплательщиком после его перевода на учет по новому месту учета

Яким чином перераховується військовий збір великим платником податків після його переведення на облік за новим місцем обліку?

Відповідно до підпункту 1.4 пункту 161 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (ПК), нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 ПК для податку на доходи фізичних осіб, за ставкою 1,5% від об’єкта оподаткування.

...

Згідно з підпунктом 168.4.1 ПК, податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів,зараховується до бюджету згідно з Бюджетним кодексом України (БК).

Статтею 29 БК визначено перелік доходів, що включаються до складу доходів Державного бюджету України.

Військовий збір, що сплачується (перераховується) згідно з пунктом 161 підрозділу 10 розділу XX ПК, належить до доходів загального фонду Державного бюджету України (п. 29.2 БК).

Пунктом 64.7 ПК передбачено, що великий платник податків, щодо якого центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, прийняв рішення про переведення на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, після взяття його на облік за новим місцем обліку зобов’язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку у контролюючих органах, а подавати податкову звітність та виконувати інші обов’язки, передбачені ПК, за новим місцем обліку.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 132.05

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *