Мінфін планує внести зміни до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку

Міністерство фінансів України повідомляє про оприлюднення проекту наказу «Про затвердження Змін до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку».

Проект наказу підготовлено з метою приведення норм Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.95 № 88, у відповідність із Законом України від 03.11.2016 № 1724-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг», яким внесено зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

...

Законом № 1724 внесено зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», якими передбачено спрощення документообороту підприємств шляхом зменшення вимог до первинного документа та скорочення переліку його обов’язкових реквізитів. Зокрема, змінено термін «первинний документ», що дозволить вважати оплачений (акцептований) рахунок-фактуру (інвойс) підставою для відображення господарської операції в бухгалтерському обліку без обов’язкового складання акта приймання-передачі та виключено реквізит «місце складання».

Проектом наказу пропонується внести зміни до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.95 № 88 (далі – Положення), яке встановлює порядок створення, прийняття і відображення у бухгалтерському обліку, а також зберігання первинних документів, облікових регістрів, бухгалтерської звітності, для приведення його норм у відповідність із законодавством та уточнення порядку документального оформлення деяких господарських операцій.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються до 15 лютого 2017 року у письмовій та/або електронній формі за такими адресами:

головного розробника – Міністерства фінансів України: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11, e-mail: kovtun@minfin.gov.ua;

спеціально уповноваженого органу – Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *