Налоговые кредит и расходы от крымских контрагентов имеют право на жизнь

Лист ДФС від 30.07.2014 № 654/6/99-99-19-03-02-15

Схоже, що податківці не мають нічого проти податкового кредиту кримського походження, однак не збираються робити поступок у його підтвердженні.

...

Державна фіскальна служба у відповідь на питання про можливість включення до складу податкового кредиту сум ПДВ, сплачених кримським постачальникам, нагадала вимоги щодо реєстрації податкових накладних у ЄРПН та спосіб підтвердження податкового кредиту без податкової накладної або без її реєстрації у ЄРПН (скарга на постачальника).

Також податківці не вбачають законодавчих обмежень щодо врахування податкових витрат під час роботи з кримськими контрагентами за умови, що такі витрати підтверджуються первинними документами, складеними за правилами ведення бухгалтерського обліку, та пов’язані із господарською діяльністю.

Автори листа нагадали, що кримчани мають змогу перереєструвати свій бізнес на материковій Україні і сплачувати податки та надавати звітність за місцем нової реєстрації. Суб’єкти господарювання, які зареєстровані в Криму, для зміни свого місцезнаходження мають право звернутися до будь-якого державного реєстратора України. Контролюючі органи за новим місцем реєстрації беруть на облік таких платників не пізніше наступного робочого дня після дня отримання відомостей з ЄДР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *