Образец жалобы в ГФС на то, что налоговые накладные не разблокированы 2 января 2018 г.

Несмотря на нормы Закона Украины от 7 декабря 2017 года N 2245-VІІІ о приостановке блокировки налоговых накладных и обязанности налоговых органов зарегистрировать заблокированные ранее налоговые накладные, многие налоговые накладные остались заблокированными после 2 января 2018 года, несмотря на то, что выполнены все требуемые законом условиях.

Что предпринять в этом случае предприятию?

Мы предлагаем оформить жалобу в ГФС по нижеприведенной форме.

Державна фіскальна служба України

__________________________________

04053, м. Київ, Львівська пл., 8

Міністерство фінансів України
01008, м.Київ, вул. М.Грушевського, 12/2

Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради України
01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5

Скаржник:                   _______________________________________

Код ЄДРПОУ             ______________________________

Індивідуальний податковий номер: __________________________

Податкова адреса: _________________________________________

Телефон: _____________________________

 

...

СКАРГА

на бездіяльність ДФС України

«___»  2017 р. ТОВ «________________________» (надалі Товариство, Скаржник, платник податків) було подано на реєстрацію в ЄРПН податкову накладну від «____»_______________ 2017 р. за №_______, виписану на покупця «________________» на суму ПДВ _______________.

Реєстрацію вищезазначеної податкової накладної було призупинено (квитанція _________).

Товариство «____»__________________ у встановленому порядку направило до контролюючого органу письмові пояснення та копії документів, достатні для прийняття рішення о реєстрації податкової накладної. Але Рішенням комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації №_____________________________ від «____»___________2017 р. в реєстрації податкової накладної було відмовлено.

Відповідно до п. 57 1 пдрозділу 2 розділу ХХ Податкового Кодексу України податкові накладні/розрахунки коригування, реєстрацію яких у Єдиному реєстрі податкових накладних зупинено відповідно до пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу, реєструються з урахуванням вимог пунктів 200 1.3 та 200 1.9 статті 200 1 та пункту 201.10 статті 201 цього Кодексу не пізніше 2 січня 2018 року, крім:

податкових накладних/розрахунків коригування, щодо яких станом на 1 грудня 2017 року не подані пояснення і копії документів відповідно до підпункту 201.16.2 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу;

податкових накладних/розрахунків коригування, щодо яких прийнято рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних, по яких станом на 1 грудня 2017 року не розпочинали процедуру оскарження в адміністративному або судовому порядку.

Таким чином, виконані усі умови для автоматичної реєстрації податкової накладної від «____» ____________________ 2017 р. за №______________ .

Проте, станом на 02 січня 2018 р. вищезазначена податкова накладна не зареєстрована в ЄРПН.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 19 Конституції України п. 57 1. Підрозділу 2 Розділу ХХ Податкового Кодексу України, прошу Вас негайно зареєструвати зазначену податкову накладну.

Додатки:

_______________________

__.01.2018 р.

Директор ТОВ «________________» __________________________

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *