Оновлено форму Заявки на отримання часткової компенсації вартості сільгосптехніки

Мінагрополітики внесло зміни до форми Заявки для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженої наказом Мінагрополітики від 18.04.2017 р. № 228.

Так, у формі Заявки з’явилися нові пункти:

...
  • пункт 4 — «Основна діяльність» — тут потрібно зазначати, чи є виробництво сільгосппродукції основною діяльністю особи, тобто чи становить питома вага вартості сільгосптоварів не менш ніж 75% вартості всіх товарів, поставлених протягом попередніх 12-ти послідовних звітних податкових періодів сукупно;
  • пункт 8 — «Ознайомлено» — особа, яка претендує на отримання часткової компенсації сільгосптехніки, має поставити відмітку про ознайомлення з вимогами п. 10 і п. 13 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою КМУ від 01.03.2017 р. № 130.

Ці зміни затверджено наказом Мінагрополітики від 07.09.2017 р. № 499. Згаданий вище наказ набрав чинності з 15 вересня 2017 року (дня його офіційного опублікування).

За матеріалами: Інтерактивна бухгалтерія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *