Платники ЄСВ зможуть отримувати витяги з реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування

Оприлюднено проект наказу Мінфіну, постанови ПФУ «Про затвердження Порядку надання інформації з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального».

Основною метою проекту акта є визначення порядку надання інформації з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та затвердження форми, у якій така інформація надається.

...

Якщо платнику єдиного внеску та/або застрахованій особі необхідна більш повна інформація з реєстру страхувальників про платника єдиного внеску, ніж оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС, або необхідне документальне підтвердження даних реєстру страхувальників, то у такому разі платник єдиного внеску та/або застрахована особа може отримати витяг з реєстру страхувальників.

Порядком передбачено, що за запитом платника єдиного внеску та/або застрахованої особи контролюючий орган надає безоплатно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту, витяг з реєстру страхувальників або довідку про відсутність відомостей в реєстрі страхувальників.

Залежно від категорії платників формується один з таких витягів:

витяг з реєстру страхувальників (щодо юридичної особи або відокремленого підрозділу) за формою № 1-ВРС (додаток 2);

витяг з реєстру страхувальників (щодо фізичної особи – підприємця або  фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність) за формою № 2-ВРС (додаток 3);

витяг з реєстру страхувальників (щодо фізичної особи, яка бере добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування) за формою № 3-ВРС (додаток 4).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *