Порядок виплати допомоги по безробіттю можуть змінити

Мінсоцполітики оприлюднило проект наказу «Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності».

...

Проектом передбачена процедура, умови надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, і умови виплати недоотриманої суми матеріального забезпечення на випадок безробіття у разі смерті безробітного.

Проектом також визначено механізм обчислення центром зайнятості страхового стажу на підставі даних персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб і страхувальників і даних з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Також документом передбачено перелік підстав для припинення виплати допомоги по безробіттю безробітному в центрі зайнятості.

Нагадаємо, зараз надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразова її виплата для організації безробітними підприємницької діяльності, здійснюється у Порядку, затвердженому наказом Мінсоцполітики від 20.10.2000 р № 307.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *