Правильно отражаем выплаченную зарплату в приложении к отчету по ЕСВ

ДФСУ відповіла, яким чином заповнювати рядок «Виплачено заробітної плати усього ____ грн, у т. ч. у натуральній формі ____ грн» додатка до таблиці 1 звіту з ЄСВ.

Податківці нагадали, що звіт формується на підставі бухгалтерських та інших документів, згідно з якими нараховується або підтверджується нарахування виплат (доходу), на які нараховується ЄСВ.

...

Для розрахунку та виплати заробітної плати використовуються, зокрема, типові форми № П-6 «Розрахунково-платіжна відомість працівника» та П-7 «Розрахунково-платіжна відомість (зведена))». У лівій частині зазначених документів відображаються суми нарахованої зарплати за видами, всі доплати, премії, допомоги і т. д. У правій – утримання за їх видами (видані аванси, ЄСВ, ПДФО, профспілкові внески, аліменти, аванси в банк і т. д .), а також суми до виплати по кожному табельному номерому і в цілому по структурних підрозділах або по установі.

У рядку «Виплачено заробітної плати усього ____ грн, у т. ч. у натуральній формі ____ грн» додатка до таблиці 1 звіту з ЄСВ вказується сума виплаченої у звітному місяці заробітної плати за вирахуванням військового збору, ЄСВ, страхових внесків, ПСП за її наявності і сум ПДФО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *