Пропонується зобов’язати керівників підприємств забезпечувати своєчасне прибуття призовників і військовозобов’язаних до військових комісаріатів

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (щодо посилення гарантії дотримання законодавства України)».
Законопроектом №2985, зокрема, пропонується поширити на керівників підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від місця їх знаходження в Україні і наявності в їх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, обов’язок на вимогу військових комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до військових комісаріатів, забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом, у семиденний строк повідомляти районні (міські) військові комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення з роботи (навчання) призовників і військовозобов’язаних.
Відповідні зміни пропонується внести до статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Чинною редакцією цієї статті відповідний обов’язок передбачено для адміністративно-територіальних одиниць, де немає військових комісаріатів.

...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *