Пропонується звільнити від ПДВ операції з продажу вітчизняних лікарських засобів

Забезпечення населення лікарськими засобами та належним медичним забезпеченням в Україні є питаннями, що постійно знаходяться в сфері підвищеної уваги і турбують кожного громадянина. За даними Держстату ціни на ліки за рік зросли на 67,7%.  І це враховуючи складну економічну ситуацію в країні, де державний бюджет потребує наповнення, але не за рахунок такого стрімкого підвищення цін на лікарські засоби, що лише погіршує стан населення.

...

Таким чином, наявний стан з цінами на ліки на ринку України є незадовільний і потребує суттєвих змін. Для цього проектом Закону № 6012 пропонується  до 31 грудня 2018 року звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з продажу та постачання на території  України лікарських засобів вітчизняного виробництва, внесених до Державного реєстру лікарських засобів, медичних виробів, внесених до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введених в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності.

Порядок продажу лікарських засобів та медичних виробів, що звільняються від оподаткування податком на додану вартість відповідно до цього пункту, визначається Кабінетом Міністрів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *