“Пустишку” з ПДВ подавати не потрібно

Чи зобов’язані платники ПДВ подавати до контролюючих органів податкові декларації з ПДВ за звітні податкові періоди, протягом яких вони не проводили господарську діяльність?

...

Податківці відзначили, що Декларація подається платником за звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або в разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ. Це передбачено п. 9 розд. III Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.2016 р № 21.

Якщо платник ПДВ не проводив господарську діяльність протягом звітного періоду, але є суми від’ємного значення попередніх періодів, які підлягають відображенню в Декларації звітного періоду, то Декларація за такий період подається.

Якщо господарська діяльність протягом звітного періоду не проводилась і відсутні показники, які підлягають декларуванню (в тому числі суми від’ємного значення попередніх періодів), то Декларація за такий звітний період на підставі п. 49.2 ПКУ не подається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *