Реквизиты счетов для уплаты ЕСВ

У 2015 році реквізити рахунків для сплати єдиного внеску не змінювались!!!
У 2015 році платники продовжують сплачувати єдиний  внесок на небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім?я органів доходів і зборів, та введені в дію з 01 жовтня  2013 року.
У зв?язку з проведенням реорганізації територіальних органів Міндоходів шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів ДФС утворюються нові органи ДФС. Водночас сплата єдиного внеску здійснюється на рахунки 3719, відкриті на ім?я територіальних органів Міндоходів, що  завершують процедури припинення діяльності.
Для забезпечення  рівномірного надходження платежів та з метою уникнення затримок при поверненні помилково сплачених коштів, що завжди викликає обурення та скарги платників, попередження усіх можливих ризиків,  відкриття нових рахунків 3719 на ім?я територіальних органів ДФС буде здійснено одночасно на рівні центрального апарату ДКСУ за умови завершення організаційних заходів з утворення всіх без винятку територіальних органів ДФС, про що буде повідомлено завчасно.
Про централізоване відкриття та введення в дію нових рахунків для зарахування єдиного внеску буде повідомлено завчасно.
 
Заповнення платниками поля «Призначення платежу» розрахункових документів  у разі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
При сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:
;101 
; код за ЄДРПОУ 
; сплата єдиного внеску
;  
;  
...
;
1 – службовий код (“*”);
2 – код виду сплати (“101” – Сплата суми єдиного внеску);
3 – код за ЄДРПОУ  платника, який здійснює сплату;
4 – друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу;
5 – не заповнюється;
6 – не заповнюється;
7 – не заповнюється.

Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДФС

Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДФС (Завантажити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *