Сума сплачених авансових внесків не зараховується при виплаті дивідендів єдиннику групи 4 у зменшення податку на прибуток після переходу на загальну систему

ДФС у листі від 14.09.2016 р. № 20103/6/99-99-15-02-02-15 повідомляє: ПКУ не передбачено зарахування суми сплачених авансових внесків із податку на прибуток при виплаті дивідендів платником єдиного податку групи 4 у зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток у звітних (податкових) періодах після переходу на загальну систему оподаткування.
Відомство нагадало: авансовий внесок обчислюється за ставкою, установленою п. 136.1 ПКУ. Сума дивідендів, що підлягає виплаті, не зменшується на суму авансового внеску. Зазначений авансовий внесок уноситься до бюджету до/або одночасно з виплатою дивідендів.
Сума сплачених авансових внесків із податку на прибуток при виплаті дивідендів підлягає зарахуванню в зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток, задекларованого в податковій декларації за звітний (податковий) рік.
Сума сплачених авансових внесків із податку на прибуток під час виплати дивідендів не підлягає поверненню платнику податків або зарахуванню в рахунок погашення грошових зобов’язань з інших податків і зборів (обов’язкових платежів).

...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *