Урядом схвалено Стратегію у сфері протидії незаконному виробництву та обігу тютюнових виробів на період до 2021 року

Документ розроблено відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2016 р. № 418-р.

Незаконна торгівля тютюновими виробами традиційно є однією з найбільш дохідних сфер діяльності міжнародних злочинних угруповань. У сучасних умовах вона носить глобальний транскордонний характер, швидко розвивається та пристосовується до нових обставин.

...

На відміну від легальних тютюнових виробів, виробництво та зберігання контрафактної продукції відбувається без дотримання вимог законодавства щодо її безпечності та умов зберігання.

Таким чином, незаконний обіг тютюнових виробів створює ризики для споживачів, перешкоджає реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, податкової та митної політики, веде до втрат бюджету, та в цілому перешкоджає стабільності та економічному розвитку країни.

Стратегія у сфері протидії незаконному виробництву та обігу тютюнових виробів на період до 2021 року направлена на зменшення обсягів нелегального виробництва та обігу тютюнових виробів в Україні, протидію незаконному переміщенню тютюнових виробів через митний кордон України та підвищення авторитету України на міжнародній арені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *