Утверждено положение о Государственной службе Украины по делам ветеранов войны и участников антитеррористической операции

Постанова КМУ від 10.09.2014 № 416

Постановою затверджено положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі — Служба), яка буде розміщена за адресою: м. Київ, пров. Музейний, 12.

Діяльність нової Служби спрямовується і координується Кабміном через Міністра соціальної політики. На Службу покладаються, зокрема, такі завдання:

...
  • організація та координація роботи з надання учасникам антитерористичної операції статусу учасника бойових дій;
  • повернення на батьківщину військовополонених, пошуку тих, хто пропав безвісти під час воєн і локальних конфліктів, виконання обов’язків військової служби;
  • вирішення питань щодо психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації колишніх військовополонених, які повернулися на батьківщину, та учасників антитерористичної операції.

Служба буде збирати та аналізувати інформацію про потребу у забезпеченні ветеранів війни санаторно-курортним лікуванням, а також технічними та іншими засобами реабілітації для учасників антитерористичної операції, у забезпеченні житлом ветеранів війни та учасників АТО. Також Служба подаватиме на розгляд Мінсоцполітики свої пропозиції щодо розподілу забезпечення між регіонами, здійснюватиме моніторинг і контроль за їх реалізацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *