Як діяти комісії соцстраху, що сумнівається в обґрунтованості видачі листка непрацездатності

Одне з основних завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) та його робочих органів є здійснення перевірок обґрунтованості видачі та подовження листків непрацездатності застрахованим особам (п. 6 ч. 1 ст. 9 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV).

...

Отож, у разі необхідності комісія із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (далі — Комісія), має право звернутися до робочих органів відділень Фонду для проведення перевірки обґрунтованості видачі та подовження листків непрацездатності.

Окрім цього, Комісія має право брати участь у перевірках організації медичного обслуговування застрахованих осіб лікувально-профілактичним закладом, що розташований на підприємстві, а також дотримання хворими призначеного режиму лікування (пп. 3.1.4 Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, затвердженого постановою Правління Фонду від 23.06.2008 р. № 25).

Лист ФСС з ТВП від 11.05.2017 р. № 5-14/Н-225з-60

За матеріалами: Інтерактивна бухгалтерія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *