Як працює інформаційна підтримка користувачів у сервісі звітності REPORT

Сервіс електронної звітності REPORT тісно інтегрований з інформаційно-правовими системами ЛІГА:ЗАКОН – найбільшою в Україні структурованою базою нормативно-правових актів. На практиці у REPORT це проявляється не талмудами теоретичної інформації, а практичними та доречними підказками під час роботи зі звітами, перевіркою коректності заповнення,  автозаповненням,  нагадуваннями, функціями перевірки контрагентів тощо.

Цей функціонал істотно спрощує роботу бухгалтеру зі звітністю та економить час. Впевнено працювати в сервісі REPORT можуть навіть бухгалтери-початківці та підприємці, адже ризик помилок під час заповнення звітів зведений до мінімуму.

На численні прохання  ми вирішили детально розповісти про найбільш  корисні функції інформаційної підтримки, що реалізована в сервісі REPORT.

Функція автозаповнення, реалізована у сервісі REPORT, позбавляє вас необхідності готуючи звіт щоразу вводити одні й ті ж самі дані. Одного разу вказавши реквізити при створенні картки платника податку – надалі вони підтягуватимуться автоматично. Заповнення підсумкових полів та полів з формулами автоматизовано. Вам необхідно лише заповнити вільні поля звіту.

Ви маєте можливість скористатись віртуальним помічником, що містить посилання на нормативні документи, аналітику, алгоритм та підказки зі складання звіту, роз’яснення та опис ситуацій щодо складання та подання звіту.

...

Скористайтесь підказками та переходьте до тексту нормативно-правового акту або алгоритму складання звіту, натиснувши «Детальніше».

Для того, щоб побачити підказку треба курсором навести на три крапки біля номеру рядка.

Після заповнення та збереження звіту перевірте його на наявність помилок та виправте їх. Після перевірки збережіть звіт без помилок.

Ще одна зручна функція, реалізована у REPORT – нагадування. Ви не пропустите нічого важливого, адже будете отримувати нагадування по те, що:

  • наближається термін подання звітів, які були додані до «Обраного» (дана інформація буде продубльована на e-mail користувача)
  • відбулися зміни в формах податкової звітності (втратили силу, нові і змінені форми)

Також використовуйте календар бухгалтера, який дозволяє планувати свій час та відстежувати граничні дати подання звітності та сплати податків.

У абонентів REPORT є можливість використовувати загальні довідники, які можуть знадобитися при заповненні форм, а також довідники номенклатури (при заповненні ПН/РК), контрагентів (при заповненні ПН/РК, АН/РК)  та працівників (при заповненні таблиць 5, 6 звіту з ЄСВ).

Довідник «Контрагенти» дозволяє перевіряти статус підприємства та чи є юридична особа платником ПДВ. Для того, щоб виконати перевірку, додаємо контрагента та заповнюємо його дані. Поля «ІПН платника ПДВ» та «Повне найменування платника податків» заповнюється автоматично після введення коду ЄДРПОУ. Після збереження натискаємо кнопку Натискаємо кнопку «Перевірити контрагента» та отримуємо інформацію.

Уся система REPORT побудована таким чином, щоб мінімізувати  ризик помилок у звітності та зекономити час бухгалтера на пошук необхідної інформації. А для того, щоб користувачі сервісу REPORT не залишалися наодинці з проблемою, додатковим бонусом реалізована  можливість отримати безкоштовну консультацію від фахівців онлайн або у телефонному режимі. Ще однією перевагою для абонентів REPORT є можливість переглядати відеозаписи семінарів від експертів з актуальних податкових питань та з роз’ясненнями останніх змін у законодавстві.

Для того, щоб самому випробувати функціонал сервісу REPORT від ЛІГА:ЗАКОН, просто пройдіть реєстрацію на сайті. Працювати з REPORT ви зможете на будь-якому комп’ютері чи планшеті, без необхідності завантажувати важкі програми чи оновлення. Перший місяць користування сервісом – безкоштовний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *