Як правильно оформити довідку про проведення декларування валютних цінностей?

ДФСУ на своєму сайті оприлюднила листівку «Порядок подання до контролюючих органів довідки про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами» від 12.08.2014 р. № б/н.

У цьому документі фіскали нагадали, що порядок подання Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (далі — Декларація), та отримання ними довідки про проведення декларування за встановленою формою передбачений спільним листом НБУ та ДПАУ від 17.04.2003 р. № 28-311/1929-2823, № 3368/5/23-5316.

...

Так, Декларація подається до контролюючого органу за місцезнаходженням суб’єкта підприємницької діяльності у двох примірниках. Один примірник залишається в контролюючому органі для обліку та контролю, а на другому ставиться штамп контролюючого органу, до якого подано Декларацію, і підпис відповідальної особи.

Суб’єкт підприємницької діяльності подає Декларацію з цими штампом та підписом до територіального управління Нацбанку за своїм місцезнаходженням.

Після отримання Декларації територіальне управління Нацбанку видає довідку про проведення декларування, яка засвідчується підписом начальника (заступника начальника) територіального управління Нацбанку та відбитком печатки відповідного територіального управління.

Зазначену довідку суб’єкт підприємницької діяльності подає до контролюючого органу, до якого попередньо була подана Деклараціядля засвідчення підписом начальника відповідного контролюючого органуабо його заступника та відбитком печатки.

Засвідчена та скріплена печатками довідка є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення суб’єктами підприємницької діяльності розрахунків за зовнішньоекономічними договорами, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

З повним текстом листівки можна ознайомитися за гіперпосиланням: sfs.gov.ua/broshuri-ta-listivki/159622.html.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *