Як учаснику торгів підтвердити своє небанкротство

Замовник має право в документації конкурсних торгів встановити вимогу про надання учасниками процедури закупівлі в складі пропозиції конкурсних торгів як довідку про незнаходження юрособи в процесі провадження у справі про банкрутство, так і виписку з Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців (далі – виписка). Виписка може містити дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство.

...

Причому, на думку Мін’юсту, викладену в листі від 21.07.2014 р № 13.2-26/579, та довідка, і виписка (в разі проставляння відповідної відмітки) містять ідентичну інформацію про наявність / відсутність розпочатої щодо суб’єкта підприємницької діяльності процедури банкрутства.

Якщо замовником в документації конкурсних торгів встановлено вимогу про надання та довідки, і виписки, а пропозиція конкурсних торгів містить тільки виписку про відсутність провадження у справі про банкрутство, пропозиція такого учасника допускається до розгляду і оцінки, але лише за відсутності інших підстав для відхилення, передбачених ст. 29 Закону про держзакупівлі.

Таким чином, замовник приймає рішення про відмову учаснику та зобов’язаний відхилити пропозицію конкурсних торгів такого учасника у разі виявлення факту, що учасник або учасник попередньої кваліфікації визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього відкрита ліквідаційна процедура.

Лист Мінекономрозвитку від 04.08.2014 р № 3302-05/26720-03.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *