Исправляем ошибки в реестре налоговых накладных

При самостійному виявленні помилки в реєстрі податкових накладних, яка не вплинула на правильність заповнення додатка Д5 і розділів декларації з ПДВ, платник податку в періоді виявлення помилки має право її виправити методом «сторно» без подання уточнюючого розрахунку.

...

Якщо самостійно виявлений помилковий запис не тільки в реєстрі, а й в додатку Д5, платник податків в періоді виявлення помилки зобов’язаний подати уточнюючий розрахунок до декларації з ПДВ, в додатку 5 до якого допущена помилка, за формою, чинною на час подання уточнюючого розрахунку. При цьому повинні бути дотримані строки давності, визначені ст. 102 Податкового кодексу. До уточнюючого розрахунку подається додаток Д5 з відміткою «Уточнюючий».

В уточнюючому додатку Д5, яке подається для виправлення запису неправильно вказаного індивідуального податкового номера контрагента (покупця або постачальника), повторюється помилковий запис індивідуального податкового номера.

При цьому вартісні показники наводяться зі знаком «-» (тобто.  сторнуються); вказується правильний запис по операціях з контрагентом за звітний період, за який виправляються помилки, повністю (включаючи вартісні показники). У підсумковому рядку «Усього за місяць» проставляється прочерк (при поданні звітності на паперових носіях) або ж вона не заповнюється (при поданні звітності в електронному вигляді).

Лист ДФСУ від 10.10.2014 р № 4828/6/99-99-19-03-02-15.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *