Изменяются правила въезда граждан Украины в Крым

Прес-центр Державної прикордонної служби України

Із 8 вересня 2014 року змінюються правила в’їзду до Криму громадянами України, у тому числі й дітьми. Тепер дозвіл на в’їзд на тимчасово окуповану територію України буде надаватися лише в разі наявності документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Зокрема, діти, які не досягли 16-річного віку, зобов’язані слідувати за паспортами громадян України. Для цього необхідно було мати при собі або свідоцтво про народження, або проїзний документ дитини.

...

Це нововведення пов’язане з практичним виконанням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

Варто також зазначити, що документи, які посвідчують особу та підтверджують громадянство України, визначені у пункті першому частини першої статті 13 Закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Дозвіл же на виїзд з тимчасово окупованої території Криму громадянам України, які не досягли 16-річного віку, буде надаватися за наявності документів, за якими вони виїхали з материкової частини України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *