З 1 березня 2017 року всі податкові накладні слід реєструвати за новою формою (оновлено)

Нагадуємо, що наказом Мінфіну № 276 від 23.02.2017 року затверджено у новій редакції форму податкової накладної та податкової декларації з ПДВ.  Також внесено низку змін щодо порядку складання податкової накладної. Цей наказ набув чинності 1 березня 2017 року.

...

Керуючись п.3 Порядку заповнення податкової накладної, усі податкові накладні, у тому числі накладні, особливості заповнення яких викладені в пунктах 9-15 та 19 цього Порядку, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та за формою, чинною на день такої реєстрації, тобто податкові накладні, складені до 1 березня 2017 року, але зареєстровані після цієї дати, підлягають реєстрації у ЄРПН за оновленою формою. Це саме стосується і розрахунків коригування до податкових накладних.

Державна фіскальна служба вже підготувала електронний формат нової податкової накладної, тому радимо платникам податків зачекати з реєстрацією податкових накладних до оновлення програмного забезпечення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *