Заповнення РК до ПН, складеної за щоденними підсумками операцій, у разі повернення товару

Який порядок заповнення розрахунку коригування, що складається продавцем у разі повернення покупцем (який не є платником податку) товару, який був реалізований йому за готівку та відображений постачальником у податковій накладній, складеній за щоденними підсумками операцій?

У розрахунку коригування вказується дата складання та порядковий номер податкової накладної, складеної за щоденними підсумками операцій, до якої складається такий розрахунок коригування.

...

В табличній частині такого розрахунку коригування, зокрема в розділі Б зазначаються:

в графі 1 – номер рядка податкової накладної, що коригується;

в графі 2 – причина коригування (наприклад: повернення товарів);

в графі 3 – група товару, який повертається;

графа 9 та графа 10 залишаються незаповненими.

У графі 13 вказується обсяг товару, повернутому покупцем (без ПДВ); в даному випадку такий показник вказується зі знаком «-».

Залежно від того, як оподатковувалась ПДВ така операція (за основною ставкою, ставками 7%, чи звільнялася від оподаткування ПДВ) у розрахунку коригування вказується код ставки та заповнюється відповідна графа розділу А розрахунку коригування.

При цьому оскільки при складанні податкової накладної за щоденними підсумками операцій інформація щодо одиниці виміру товару/послуги (умовного постачання), коду, кількості (об’єму, обсягу) та ціни постачання одиниці товару не зазначається, то і при складанні розрахунку коригування до такої податкової накладної така інформація не вказується.

Тобто, показники, які не заповнювались у податковій накладній, складеній за щоденними підсумками операцій, у розрахунку коригування заповненню також не підлягають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *