Змінено порядок повернення надміру виплачених субсидій

Наказом внесено зміни до Порядку повернення коштів, надміру виплачених за призначеними субсидіями, затвердженому наказом Мінпраці, Мінфіну, Мін’юсту від 29.12.1997 № 39/283/90/5 (далі — Порядок).

Зокрема, у пункті 1 Порядку більш конкретизовано термін «виявлення подання громадянами свідомо документів із неправильними відомостями» — це виявлення подання відомостями про доходи та майновий стан усіх зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб.

...

Виявлення неправильних відомостей в довідках про доходи, виданих юридичними особами, замінено на виявлення неправильних відомостей, виданих юридичними особами (довідки про доходи, про склад зареєстрованих осіб, про забезпеченість житловою площею та комунальними послугами) та фізичними особами — підприємцями (довідки про доходи).

Новим є пункт, згідно з яким приховання інформації про набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в ньому зареєстрована на перше число місяця, з якого призначена субсидія, теж вважається підставою для повернення надміру виплаченої субсидії.

Крім того, по всьому тексту Порядку відділи (управління) субсидій замінено на органи соціального захисту населення.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Наказ Мінсоплітики, Мінфіну, Мін’юсту від 18.07.2014 № 479/763/1157/5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *